Contact Us

Wrocław, Zakład w Polsce                                                                                                   

Witamy w EthosEnergy we Wrocławiu

Polski Oddział EthosEnergy we Wrocławiu specjalizuje się w remontach i modernizacjach szerokiego zakresu urządzeń, głównie turbin parowych.

Wykonujemy specjalistyczne prace zarówno w elektrowniach, przy użyciu maszyn mobilnych, jak i w naszym warsztacie. Jesteśmy światowej klasy dostawcą usług na najwyższym poziomie z dziedziny inżynieringu oraz produkcji.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań technologicznych, zarówno w aspekcie jakościowym jak i finansowym, które wydłużą żywotność maszyn i jednocześnie sprawią, że będą one bardziej dostępne i niezawodne. Zawsze spełniamy potrzeby elektrowni i pomagamy w znalezieniu rozwiązań powstałych problemów.

+ EthosEnergy Wrocław jest częścią koncernu EthosEnergy – globalnego dostawcy rozwiązań dla maszyn wirujących oraz usług z zakresu energetyki, przemysłu i branży paliwowej

+ Warsztat we Wrocławiu posiada bogate zasoby maszynowe, do których należą między innymi: tokarki kłowe, wytaczarki CNC, tokarki karuzelowe, elektrodrążarki drutowe oraz urządzenia do niskoobrotowego wyważania elementów. Od 2018 roku poszerzyliśmy nasze możliwości produkcyjne, w związku z tym park maszynowy poszerzył się o tokarki manualne, centra tokarskie CNC,  frezarki manualne, pionowe centra obróbcze CNC, centrum obróbcze 5-cio osiowe, szlifierki do wałków i otworów, szlifierki do płaszczyzn, piece do obróbki cieplnej,  maszynę do odśrodkowego wylewania stopów łożyskowych, wannę cynową, kocioł do stopów łożyskowych.

Gdzie jest EthosEnergy Wroclaw?

EthosEnergy Wrocław mieści się w południowo - zachodniej Polsce.  Jednostka jest bardzo dobrze skomunikowana z europejską siecią dróg i autostrad oraz siatką połączeń lotniczych.

Wrocław jest klasyfikowany przez Globalization and World Cities Research Network (GaWC) jako metropolia globalna.

W siedzibie we Wrocławiu mieszczą się biura, jak również bogato wyposażony warsztat (cała powierzchnia zajmuje ponad 2 ha).

Nasza siedziba zaznaczona jest gwiazdką.

Możliwości Wrocławia

Jesteśmy kompleksowym dostawcą elementów turbin, jak również usług: inspekcji turbin parowych, remontów generalnych i prac modernizacyjnych, prostowania, spawania oraz wyważania wirników, centrowania układów przepływowych i sprzęgieł, uruchomień i wyważania w łożyskach własnych (wysokoobrotowe wyważanie na obiekcie).

Wykonujemy również usługi wysokospecjalistyczne: 

+ Standardowe badania nieniszczące jak również specjalistyczne badania Phased Array

+ Badania otworu centralnego wirnika

+ Ocena żywotności turbozespołu i rewitalizacja

+ Technologie przełopatkowywania oraz Opatentowane Uszczelnienia Szczotkowe Cofające

+ Centrowanie laserowe oraz pomiar stanu dynamicznego turbozespołów

Ze względu na rozmiar, koszty, czas oraz ryzyko związane z transportem dużych elementów turbin parowych nasz zespół z Wrocławia oferuje szereg mobilnych maszyn oraz rozwiązań, do których należą między innymi:

+ Wytaczarki korpusów

+ Wytaczarki i szlifierki do prac na zaworach (kołnierze, gniazda)

+ Tokarki do obróbki wirników

+ Maszyny do obróbki sprzęgieł i czopów

+ Frezarki

+ Maszyny do cięcia i obróbki rurociągów

+ Wyżarzarki, zestawy do obróbki cieplnej 

  • Referencje:  SIEMENS, AEG, ALSTOM (BBC/ABB/AEI), GEC-ALSTHOM,  LMZ, UTZ, ZAMECH, LANG, SKODA, BHEL, ANSALDO (GE Design), FRANCO TOSI, FUJI, MAN TURBO,  ESCHER WYSS, GE, YUGOTURBINA, MHI, HARBIN

Korzyści Naszych Klientów:

+ Najwyższa jakość usług

+ Szybka i opłacalna alternatywa dla OEM

+ Niezawodne rozwiązania

+ Przeprowadzanie kompleksowych obróbek wszelkich elementów turbiny na miejscu

+ Możliwość wykonania specjalistycznych prac zarówno u Klienta, jak i w naszym warsztacie

+ Pełna gwarancja na dostarczone części

+ EthosEnergy we Wrocławiu zatrudnia ponad 200 pracowników

Aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach i usługach, obejrzyj nasze Video Page

+ Kontakt

EthosEnergy Sp. z o.o
ul Paprotna 12a
51-117 Wrocław, Poland
+48 71 326 6900
enquiries@ethosenergygroup.com